Нови
Разкроена рокля с копчета - кафява
Кокетна, разкроена рокля с копчета и връзки.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 126 см |
| Дължина | 96 см | 97 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Спортно-елегантна рокля с тюл
Много качествена, спортно-елегантна рокля с тюл и висока яка.
Размери:
| 50 | 52 | 54 | |
| Обиколка в областта на бюста | 124 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 124 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 110 см | 110 см | 112 см |
Състав: 78% памук, 14% вискоза, 8% еластан
В наличност
Рокля с цип и колан
Много качествена, спортно-елегантна рокля с акцент велурено коте с мъниста.
Размери:
| 48 | 50 | 52 | |
| Обиколка в областта на бюста | 110 см | 118 см | 122 см |
| Обиколка в областта на ханша | 110 см | 118 см | 122 см |
| Дължина | 116 см | 116 см | 118 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Еластична рокля с джобове
Много актуална рокля с цветен принт. Роклята има удобни джобове. Материята е еластична.
Размери:
| 4XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 132 см |
| Дължина | 115 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Дълга рокля с връзка
Много актуална, стилна рокля с интересна кройка. Роклята се завръзва на гърба.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 108 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 127 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Рокля с копчета - черна
Много кокетна и стилна рокля с изчистен силует и копчета за акцент.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 110 см |
| Обиколка в областта на ханша | 128 см |
| Дължина | 97 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с цип - синя
Много актуална рокля с изчистен силует и цип за акцент.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см |
| Дължина | 90 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Елегантна блуза - зелена
Много стилна блуза с изчистен силует. Закопчава се с цип на гърба.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Дължина | 67 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Стилна рокля с копчета - кафява
Стилна рокля с копчета и яка от еластична материя.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 110 см |
| Обиколка в областта на ханша | 122 см |
| Дължина | 92 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля-риза с джобове - зелена
Спортно-елегантна рокля-риза с интересни джобове. Роклята има колан от същия плат.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 126 см |
| Дължина | 145 см | 145 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност







