Блузи, ризи, туники
Еластична блуза с принт птица
Много удобна и актуална блуза с принт красива птица.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Еластична блуза с принт цветя - черна
Много удобна и актуална блуза с принт красиви цветя.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Рипсена блуза с гердан - екрю
Много актуална еластична, рипсена блуза с подарък гердан.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 116 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см |
| Дължина | 70 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рипсена блуза с гердан - таупе
Много актуална еластична, рипсена блуза с подарък гердан.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 116 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см |
| Дължина | 70 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Блуза с джоб и арт принт
Много красива, ленена блуза с джоб и цветен, арт принт.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 125 см |
| Обиколка в областта на ханша | 125 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 60% вискоза, 40% лен
В наличност
Блуза с джоб и арт принт
Много красива, ленена блуза с джоб и цветен, арт принт.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 125 см |
| Обиколка в областта на ханша | 125 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 60% вискоза, 40% лен
В наличност
Памучна блуза с джоб - светлобежова
Много актуална, памучна блуза с декоративни копчета и джоб с асиметрична дължина.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 114 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 62 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Памучна блуза с джоб - таупе
Много актуална, памучна блуза с декоративни копчета и джоб с асиметрична дължина.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 114 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 62 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Ленена блуза с цветен принт
Ленена блуза с много красив, арт принт.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 70 см |
Състав: 60% вискоза, 40% лен
В наличност
Тениска с цветни ръкави
Тениска с цветни ръкави с къдрици.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 115 см |
| Обиколка в областта на талията | 115 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност







