Блузи, ризи, туники
Памучна риза с принт
Много актуална, памучна риза с красив, цветен принт на бял фон.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 73/79 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Памучна риза с принт
Много актуална, памучна риза с красив, цветен принт на бял фон.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 73/79 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Памучна риза с принт
Много актуална, памучна риза с красив, цветен принт на бял фон.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 73/79 см |
Състав: 100% памук
В наличност
Ефирна туника с подплата
Елегантна туника от много приятна, ефирна материя с еластична подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Дължина | 86 см |
Състав: 100% полиестер
Ефирна блуза с цветни листа
Елегантна блуза от ефирна материя с еластична подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 125 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Ефирна блуза с цветни листа
Елегантна блуза от ефирна материя с еластична подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 125 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 100% полиестер
Шифонена блуза - тюркоаз
Много елегантна, шифонена блуза, подходяща за различни поводи.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 112-120 см |
| Дължина | 70 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична блуза с джобове
Много удобна и актуална блуза с леопардов принт.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 105-113 см | 112-119 см | 118-125 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см | 124 см | 130 см |
| Дължина | 75 см | 76 см | 77 см |
Материята е еластична!
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична блуза на цветя
Много удобна и актуална блуза с принт нежни цветчета.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Еластична блуза с принт цветя
Много удобна и актуална блуза с принт красиви цветя във винтидж стил.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност







