Дънки, панталони
Дънки с пачуърк принт
Дънки с много актуален, пачуърк принт на ластик.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на талията | 90-105 см |
| Обиколка в областта на ханша | 126 см |
| Дължина | 106 см |
Състав: 60% памук, 25% полиестер, 15% вискоза
В наличност
Широк панталон с джобове
Широк, елегантен панталон на ластик с джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на талията | 90-124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 106 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дънки с геометрични мотиви
Много актуални дънки с геометрични мотиви.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на талията | 90-100 см | 95-105 см |
| Обиколка в областта на ханша | 126 см | 132 см |
| Дължина | 107 см | 108 см |
Състав: 43% памук, 28% полиестер, 13% лиосел, 12% вискоза, 2% акрил, 2% полиамид
В наличност
Макси дънки по тялото - сини
Актуални дънки по тялото. Материята е еластична и качествена.
Размери:
| 50 | |
| Обиколка в областта на талията | 100 см |
| Обиколка в областта на ханша | 106-116 см |
| Дължина | 107 см |
Състав: 97% полиестер, 3% еластан
В наличност







