Рокли
Роклите - най-женствената част от облеклото. С тяхна помощ можете да дадате път на своята женска енергия, нежност и индивидуален стил. Не пропускайте да облечете рокля във всеки удобен момент и се насладете на красотата на живота!
Разкроена рокля с бродерии - кафява
Много красива, разкроена рокля с бродирани цветя.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 114 см |
| Обиколка в областта на ханша | 170 см |
| Дължина | 135 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дълга рокля с връзка
Много актуална, стилна рокля с интересна кройка. Роклята се завръзва на гърба.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 108 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 127 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Дълга рокля с джоб
Дълга рокля с голям джоб и цветни мотиви в бохо стил.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 120 см |
За предпочитане е роклята да стои свободно!
Състав: 100% вискоза
В наличност
Рокля с копчета - черна
Много кокетна и стилна рокля с изчистен силует и копчета за акцент.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 110 см |
| Обиколка в областта на ханша | 128 см |
| Дължина | 97 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с цип - синя
Много актуална рокля с изчистен силует и цип за акцент.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см |
| Дължина | 90 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Стилна рокля с копчета - кафява
Стилна рокля с копчета и яка от еластична материя.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 110 см |
| Обиколка в областта на ханша | 122 см |
| Дължина | 92 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля-риза с джобове - зелена
Спортно-елегантна рокля-риза с интересни джобове. Роклята има колан от същия плат.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 126 см |
| Дължина | 145 см | 145 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Еластична рокля с висока яка
Дълга, ежедневна рокля с принт райе и висока яка. Материята е еластична.
Размери:
| ХХL | |
| Обиколка в областта на бюста | 100-110 см |
| Обиколка в областта на ханша | 123 см |
| Дължина | 139 см |
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Права рокля в черно и бяло
Спортно-елегантна рокля с изчистен силует в черно с бели акценти. Материята е еластична.
Размери:
| ХXL | ХXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 106 см | 112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см | 122 см |
| Дължина | 105 см | 107 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Елегантна рокля с блестящи акценти
Официална рокля с нежни, блестящи акцинте.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 104-114 см |
| Обиколка в областта на ханша | 118 см |
| Дължина | 104 см |
Състав: 95% памук, 5% еластан
В наличност







