Рокли
Роклите - най-женствената част от облеклото. С тяхна помощ можете да дадате път на своята женска енергия, нежност и индивидуален стил. Не пропускайте да облечете рокля във всеки удобен момент и се насладете на красотата на живота!
Разкроена рокля на цветя
Много кокетна и елегантна, разкроена рокля с принт красиви цветчета.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 110-116 см | 116-122 см |
| Дължина | 132 см | 134 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Разкроена рокля с винтидж принт
Разкроена рокля с много красив принт във винтидж стил.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 106-116 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 134 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с акценти
Ежедневна рокля в черно с бели акценти. Материята е еластична.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Дължина | 132 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с леопардови акценти
Спортно-елетантна рокля с леопардови акценти. Материята е еластична.
Размери:
| XL | XXL | ХXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 102-110 см | 108-116 см | 114-122 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 126 см | 132 см |
| Дължина | 116 см | 118 см | 120 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Разкроена рокля с цветни акценти
Кокетна рокля с волани и цветни акценти.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 117 см | 123 см |
| Дължина | 116 см | 118 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с принт и джобове
Актуална рокля с леопардов принт. Роклята е от приятна, еластична материя и има удобни, странични джобове.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 117 см | 123 см |
| Обиколка в областта на талията | 122 см | 128 см |
| Дължина | 110 см | 112 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с леопардов принт
Много актуална, спортно-елегантна рокля с леопардов принт. Материята е еластична.
Размери:
| XL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 108 см | 114 см |
| Дължина | 130 см | 134 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Разкроена рокля на точки
Спортно-елегантна рокля на точки в долната част. Материята е еластична.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 104 см |
| Обиколка в областта на ханша | 127 см |
| Дължина | 126 см |
Състав: 93% полиестер, 7% еластан
В наличност
Еластична рокля на точки - черна
Права рокля с V-образно деколте на точки. Роклята е от приятна и еластична материя.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 105-115 см | 110-120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 115 см | 120 см |
| Дължина | 104 см | 106 см |
Състав: 93% полиестер, 7% еластан
В наличност
Лятна рокля с животински принт и джобове
Много актуална, лятна рокля с животински принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Размери:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 136 см |
| Дължина | 119 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност







