Рокли
Роклите - най-женствената част от облеклото. С тяхна помощ можете да дадате път на своята женска енергия, нежност и индивидуален стил. Не пропускайте да облечете рокля във всеки удобен момент и се насладете на красотата на живота!
Памучна рокля с джобове - зелена
Ежедневна рокля от памучен плат с принт красиви цветя. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 109 см |
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Дънкова рокля с бродирани цветя
Ежедневна, дънкова рокля с бродирани цветя. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 109 см |
Състав: 65% памук, 35% тансел
В наличност
Цветна рокля с джобове
Дълга, лятна рокля с много цветен и красив принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 126 см |
Състав: 100% вискоза
В наличност
Цветна рокля с джобове
Дълга, лятна рокля с много цветен и красив принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 126 см |
Състав: 100% вискоза
В наличност
Памучна рокля с джобове
Ежедневна рокля от памучен плат с волани и щампа. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 116 см |
| Обиколка в областта на ханша | 150 см |
| Дължина | 112 см |
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Еластична рокля с джобове
Дълга рокля с принт бели мотиви върху черен фон и удобни, странични джобове. Материята е еластична.
Размери:
| XХL | |
| Обиколка в областта на бюста | 108-118 см |
| Обиколка в областта на талията | 125 см |
| Дължина | 139 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Еластична рокля с принт сърца
Дълга, ежедневна рокля с принт сърчица. Материята е еластична.
Размери:
| XL | ХXL | ХXXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 100-105 см | 105-110 см | 110-115 см |
| Дължина | 132 см | 134 см | 136 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Елегантна рокля солей на цветя
Много стилна, дълга рокля солей с принт нежни цветя.
Размери:
| XL | ХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см | 118 см |
| Обиколка в областта на ханша | 122 см | 128 см |
| Дължина | 134 см | 135 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с геометричен принт
Разкроена, дълга рокля с принт цветни, геометрични фигури.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на талията | 100-116 см |
| Дължина | 131 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с принт
Стилна рокля с геометричен принт и принт копчета. Материята е еластична.
Размери:
| XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 104-112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см |
| Дължина | 103/107 см |
Състав: 91% полиестер, 9% еластан
В наличност







