Дамски дрехи
Търсите актуални и качествени дамски дрехи? И то на най-добрите цени. Значи сте на правилното място! Дрехите, които предлагаме са подбрани внимателно и спрямо най-новите модни тенденции. Целта ни е да ви накараме да се чувствате специална всеки ден и за всеки повод. Облеклото е изключително важна част от нашето ежедневие. А за нас то е много повече! Според нас дрехите отразяват нашата самоличност, стил и характер. В днешно време всеки може да се облича както си пожелае и както се чувства най-добре. С помощта на облеклото най-смелите дами подчертават своята ексцентричност, а по-консервативните – своята сдържаност и характер. Но най-важно е да бъдем себе си! Независимо дали ще сме цветни и с широки дрехи или пък стилни и в дискретни цветове – най-важно е ние да се чувстваме добре, да вървим с високо вдигната глава и да вярваме в себе си, за да можем да покорим всеки връх! Ние приветстваме всеки стил, защото всички хора сме различни и това да имаме смелостта да изразим своята индивидуалност е едно от най-прекрасните неща у човека! Което, впрочем, най-лесно и категорично можем да постигнем с начина си на обличане.
Ние лично сме фенове на по-свободния, ежедневен стил, но понякога се впечатляваме силно и от по-елегантни модели, които ще откриете в каталога ни. Държим на качеството и се опитваме да предложим възможно най-ниските цени. Повечето модели са свободен размер, което прави избора по-лесен. Измерваме дрехите и посочваме размерите в сантиметри до всеки един модел. Ако са налични различни размери, пак ще ги откриете до всяка една снимка. Искрено се надяваме да бъдем полезни в избора ви на облекло и индивидуален стил!
Мили дами, бъдете уникални, бъдете себе си и се наслаждавайте на всеки един неповторим ден!
Рокля с джобове - черно и бяло
Елегантна, разкроена рокля на точки в долната част. Роклята има коланче от същия плат и удобни джобове.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 118 см | 124 см |
| Обиколка в областта на ханша | 153 см | 158 см |
| Дължина | 110 см | 111 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Туника с леопардов мотив
Много актуална блуза/туника с леопардови мотиви.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 116 см | 122 см | 128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 126 см | 132 см |
| Дължина | 76 см | 77 см | 79 см |
Материята е еластична!
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Копринена рокля на цветя - черна
Висококачествена, копринена рокля на нежни цветя. Роклята има подплата.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 110-122 см |
| Обиколка в областта на ханша | до 128 см |
| Дължина | 116 см |
Състав: 70% вискоза, 30% коприна
В наличност
Памучна рокля с джобове и пеперуди
Много актуална рокля с принт красиви пеперуди. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 128 см |
| Дължина | 132 см |
Състав: 97% памук, 3% еластан
В наличност
Цветна рокля с джобове
Дълга, лятна рокля с много цветен и красив принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 126 см |
Състав: 100% вискоза
В наличност
Цветна рокля с джобове
Дълга, лятна рокля с много цветен и красив принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 126 см |
Състав: 100% вискоза
В наличност
Еластична блуза с флорален принт
Много удобна и актуална блуза с принт нежни цветя.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 120 см | 128 см | 132 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 128 см | 132 см |
| Дължина | 74 см | 74 см | 76 см |
Материята е еластична!
Състав: 96% полиестер, 4% еластан
В наличност
Разкроен клин с леопардов принт
Разкроен клин с много актуален, леопардов принт.
Размери:
| XL | XXL | |
| Обиколка в областта на талията | 90-120 см | 95-130 см |
| Обиколка в областта на ханша | 106-120 см | 110-130 см |
| Дължина | 104 см | 104 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Рокля с геометричен принт
Разкроена, дълга рокля с принт цветни, геометрични фигури.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 112 см |
| Обиколка в областта на талията | 100-116 см |
| Дължина | 131 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Права рокля с принт
Стилна рокля с геометричен принт и принт копчета. Материята е еластична.
Размери:
| XXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 104-112 см |
| Обиколка в областта на ханша | 116 см |
| Дължина | 103/107 см |
Състав: 91% полиестер, 9% еластан
В наличност







