Дамски дрехи
Търсите актуални и качествени дамски дрехи? И то на най-добрите цени. Значи сте на правилното място! Дрехите, които предлагаме са подбрани внимателно и спрямо най-новите модни тенденции. Целта ни е да ви накараме да се чувствате специална всеки ден и за всеки повод. Облеклото е изключително важна част от нашето ежедневие. А за нас то е много повече! Според нас дрехите отразяват нашата самоличност, стил и характер. В днешно време всеки може да се облича както си пожелае и както се чувства най-добре. С помощта на облеклото най-смелите дами подчертават своята ексцентричност, а по-консервативните – своята сдържаност и характер. Но най-важно е да бъдем себе си! Независимо дали ще сме цветни и с широки дрехи или пък стилни и в дискретни цветове – най-важно е ние да се чувстваме добре, да вървим с високо вдигната глава и да вярваме в себе си, за да можем да покорим всеки връх! Ние приветстваме всеки стил, защото всички хора сме различни и това да имаме смелостта да изразим своята индивидуалност е едно от най-прекрасните неща у човека! Което, впрочем, най-лесно и категорично можем да постигнем с начина си на обличане.
Ние лично сме фенове на по-свободния, ежедневен стил, но понякога се впечатляваме силно и от по-елегантни модели, които ще откриете в каталога ни. Държим на качеството и се опитваме да предложим възможно най-ниските цени. Повечето модели са свободен размер, което прави избора по-лесен. Измерваме дрехите и посочваме размерите в сантиметри до всеки един модел. Ако са налични различни размери, пак ще ги откриете до всяка една снимка. Искрено се надяваме да бъдем полезни в избора ви на облекло и индивидуален стил!
Мили дами, бъдете уникални, бъдете себе си и се наслаждавайте на всеки един неповторим ден!
Дънкова рокля с жълто
Разкроена рокля, комбинация от дънков и трикотажен плат с цветен принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 116-128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 190 см |
| Дължина | 118 см |
Състав: 95% памук, 5% еластан
В наличност
Дънкова рокля със зелено
Разкроена рокля, комбинация от дънков и трикотажен плат с цветен принт. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 116-128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 190 см |
| Дължина | 118 см |
Състав: 95% памук, 5% еластан
В наличност
Комплект панталон и блуза с бродерии - екрю
Висококачествен комплект от панталон и риза с много красиви бродерии.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Панталон
Обиколка в областта на талията - 90-100 см
Обиколка в областта на ханша - до 120 см
Дължина - 106 см
Блуза
Обиколка в областта на бюста - 122 см
Обиколка в областта на ханша - 122 см
Дължина - 68 см
Състав: 65% вискоза, 25% памук, 10% лен
В наличност
Риза-рокля с бродерии - екрю
Дълга рокля с копчета от памучен плат с много красиви бродерии.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 118-128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 140 см |
| Дължина | 120 см |
Желателно е да стои леко свободно.
Състав: 65% вискоза, 25% памук, 10% лен
В наличност
Дълга риза-рокля с принт
Дълга, лятна риза-рокля с издължен гръб и принт в зелен на бял фон. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 114-126 см |
| Обиколка в областта на ханша | 126 см |
| Дължина | 116/130 см |
Желателно е да стои леко свободно.
Състав: 89% изкуствена коприна, 11% нилон
В наличност
Памучна рокля с цвете от пайети
Ежедневна рокля от еластичен, памучен плат с принт и нашивка с пайети. Роклята има удобни, странични джобове.
Свободен размер:
| Обиколка в областта на бюста | 120 см |
| Обиколка в областта на ханша | 130 см |
| Дължина | 115 см |
Състав: 95% памук, 5% еластан
В наличност
Ленен комплект с бродерии
Висококачествен комплект от панталон и блуза с бродерии от мек, ленен плат.
Размери:
Моля, вижте размерите в сантиметри!
Панталон
Обиколка в областта на талията - 90-105 см
Обиколка в областта на ханша - до 114 см
Дължина - 101 см
Блуза
Обиколка в областта на бюста - 118 см
Обиколка в областта на ханша - 128 см
Дължина - 68 см
Състав: 100% лен
В наличност
Тениска с цветни ръкави
Тениска с цветни ръкави с къдрици.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 115 см |
| Обиколка в областта на талията | 115 см |
| Дължина | 65 см |
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност
Шифонена блуза на цветя - синя
Елегантна блуза от шифонена материя с пришита подплата в синьо.
Размери:
| XL | |
| Обиколка в областта на бюста | 116 см |
| Обиколка в областта на талията | 116 см |
| Дължина | 69 см |
Състав: 100% полиестер
В наличност
Туника с леопардов мотив
Много актуална блуза/туника с леопардови мотиви.
Размери:
| XL | ХXL | ХХXL | |
| Обиколка в областта на бюста | 116 см | 122 см | 128 см |
| Обиколка в областта на ханша | 120 см | 126 см | 132 см |
| Дължина | 76 см | 77 см | 79 см |
Материята е еластична!
Състав: 95% полиестер, 5% еластан
В наличност







